м. Ужгород, вул. Минайська, 23 а

ПРО НАС

ПРО НАС

Клініка Сімейної Стоматології надає повний спектр стоматологічних послуг – аж до найвищого рівня складності. Лікування карієсу, протезування зубів, естетика, імплантологія, дитяча стоматологія, виправлення прикусу, професійна гігієна ротової порожнини.

Важливим для нас є дати Вам відчуття безпеки, показати і розповісти про стерилізацію, про усі необхідні процеси при лікуванні саме для Вас, та проінформувати, яким чином можна уникнути стоматологічних проблем Запорука якісної роботи для нас – це бездоганна чистота. Про стерилізацію обладнання, з яким працюють наші спеціалісти, дбаємо на всіх рівнях.

В нашій чистій і білій стерилізаційній діють наступні правила:

  • Всі без виключення інструменти –  бори, ортопедичні ложки, наконечники тощо – проходять стерилізацію за допомогою автоклаву класу В «Melag». Ми пишаємося тим, що наша клініка є однією з небагатьох у Львові, котра забезпечена таким високотехнологічним устаткуванням.

  • Обов’язкове зберігання інструментів – борів, ортопедичних ложок, наконечників тощо – в спеціальних крафт пакетах. Це герметичні пакети з надписом про дату стерилізації зі спеціальним «бейджиком» (вінаром) всередині, на якому зазначено температуру і час стерилізації. Ми забезпечені пакувальним апаратом фірми «Melag».

  • Ми не миємо інструменти руками, бо любимо не тільки Вас, але й себе. Для ретельного миття та дезінфекції всього, чим ми працюємо, в нас використовується термодезинфектор фірми «Melag», котрим можуть похвалитися лише одиниці стоматологічних клінік в Ужгороді.

Повний цикл займає більше двох годин Перевірити стерильність можуть і самі пацієнти за допомогою спеціальних смужок-індикаторів всередині пакетів з інструментами.

Абсолютно точну діагностику дозволяє зробити дентальний комп’ютерний томограф.

Цей унікальний апарат робить рентген у тривимірному зображенні. Для пацієнта процедура займає не більше 10-ти хвилин.

Томограф сканує щелепно-лицьову систему у 3D зображенні, показуючи точну кількість каналів, патологічні процеси у кістці, які не розгледіти на прицільному знімку. Створення панорамних зображень включає в себе широкий спектр проекцій, в тому числі прикусного апарату і скронево-нижньощелепового суглобу, проекції передніх зубів і гайморових пазух. Такий томограф має мінімальний рівень опромінення, повторювати процедуру можна двічі на рік.

Ми пропонуємо Вам ідеальне рішення для прогресивної стоматології, адже точний діагноз дасть Вам впевненості і спокою в лікуванні, і звичайно, захистить Ваші інвестиції від непотрібних витрат.Відновити усмішку допоможе зубна імплантація.
Ключова перевага імплантації – відсутність потреби «спилювання» здорових зубів для виготовлення мостоподібного протезу , жертвувати здоровим сусіднім зубом не потрібно! Додатковим бонусом імплантації є естетична та психологічна складові – Вам не доведеться носити знімні протези , які створюють зовнішній та внутрішній дискомфорт. Імпланти слугуватимуть Вам більше 10 років Ви не перейматиметеся, що вони зламаються чи потемнішають, бо це найнадійніша технологія нарощування у світі. Виглядають і функціонують сучасні імпланти так само, як і природні зуби.

Клініка Сімейної Стоматології першою в Закарпатті отримала престижний Міжнародний сертифікат ISO.

ІSO – це сертифікат бездоганних стандартів у роботі клініки та кожного нашого фахівця. Ми цінуємо свою репутацію і результати своєї праці. Принцип «комплексного лікування» — це алгоритм роботи клініки.

Це робота команди фахівців, за кінцевий результат якої відповідає лікар-куратор, який є практичним організатором лікувального процесу.

Найкраще визнання для нас – сотні задоволених пацієнтів, які, разом з родинами, вже стали нашими постійними клієнтами.

Це найкращий стимул розвиватися й ставати кращими для Вас!

СЕРТИФІКАТИ ТА ДОКУМЕНТИ

НАША МІСІЯ

Прагнення до досконалості у всіх наших послугах, допомогти досягти найвищого рівня стоматологічного здоров'я.

  • Надавати Вам відмінну стоматологічної допомогу.
  • Надати всі варіанти лікування, що дозволять Вам зробити вибір, що підходить Вам найкраще.
  • Відповісти на всі Ваші запитання і пояснити Ваше лікування.
  • Забеспечити Вам максимально можливий комфорт і затишок під час лікування.

ЗАПИС НА ПРИЙОМ

!
!
!
!
Відміна
Оберіть послугу, що Вас цікавить
Це допоможе нам краще підготуватися до Вашого візиту, можливо підготувати спеціальне обладнання.
Ми обов'язково зв'яжемося з Вами та будемо раді Вас бачити в нашій клініці.